GROWSKI | Business House | Telekomunikacja | Kontakt
Zadzwoń do nas: 801 002 302

 
  
 

GROWSKI

GROWSKI jest marką istniejącą od 2007 roku. Działalność firmy początkowo opierała się na doradztwie z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych oraz obsłudze telekomunikacyjnej firm. Od początku swojej działalności obserwowaliśmy kierunki rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, analizując ich potrzeby i regularnie dostosowując do nich zakres własnych usług.

Na dzień dzisiejszy działamy w trzech obszarach:

  • finansowania - doradzamy jak skutecznie pozyskać dotacje unijne na działalność przedstawicieli sektora MSP,
  • telekomunikacji - pomagamy rozsądnie zarządzać usługami oraz obniżać koszty telekomunikacyjne w średnich firmach,
  • outsoucingu biurowego - dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu usług sekretarkich i biurowch w ramach dynamicznej branży wirtualnych biur i biur w formie instant office.

Jako pierwsi w regionie pomorskim zaoferowaliśmy rynkowi outsourcing obsługi sekretarskiej i biurowej. Jesteśmy również jedną z pierwszych firm w Polsce, która oferuje przeprowadzenie audytu telekomunikacyjnego. Historycznie korzystamy z dorobku konsultantów nieistniejącej już marki euro-fund, którzy zajmują się tematyką funduszy unijnych od 2004 roku, a więc od samego początku istnienia funduszy strukturalnych w naszym kraju.

Uważamy, że działalność doradcza i outsourcingowa sprzyja obecnym trendom prowadzenia biznesu przez polskie małe i średnie firmy. Nasze usługi pozwalają przedsiębiorcom na rozwinięcie swoich biznesów ponosząc koszty dużo mniejsze niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań.

 
Stworzone przez: derwi.pl
Copyright 2006 - 2018 © GROWSKI Michał Sobolewski