GROWSKI | Business House | Telekomunikacja | Kontakt
Zadzwoń do nas: 801 002 302

 
  
 

Aktualności

Nowe Business House w Gdańsku!

Z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu nowego Business House w Gdańsku. Obecnie działalność prowadzona jest przy al. Grunwaldzkiej 164.

W związku ze zmianą siedziby ulegają zmienie regulaminy świadczenia usług. Nowe biuro GROWSKI ma dwukrotnie większą powierzchnię, co pozwoli nam jeszcze skuteczniej dostarczać Państwu rozwiązania wspierające Wasz biznes.

Dzięki zmianie lokalizacji już niedługo wprowadzimy do oferty Business House nowe usługi:
- adres do rejestracji siedziby firmy,
- specjalny pokój do spotkań z kontrahentami,
- salka coworkingowa,
- salka konferencyjna.

Wszelka korespondencja kierowana na stary adres na ul. Piwnej będzie przekierowywana na nowy adres na al. Grunwaldzkiej. Biuro GROWSKI pozostaje czynne w godzinach 8.00-18.00.

z dn. 06.07.2011

rozwiń...

Dotacje unijne w GROWSKI wstrzymane

W związku z wyczerpaniem środków unijnnych dla większości programów, GROWSKI zawiesza doradztwo w zakresie pozyskiwania dofinansowania, do czasu uruchomienia środków z nowej perspektywy finansowej (2014 rok).

z dn. 01.07.2011

rozwiń...

Promocja dla branży medycznej

W ofercie GROWSKI od dziś specjalna promocja dla przedstawicieli branży medycznej. Pakiet usług Wirtualny sekretariat i Prowadzenie terminarza w specjalnej cenie.

Promocja polega na:

  • obniżeniu ceny za usługę Wirtualny sekretariat do 198 zł netto, oraz
  • obniżeniu ceny za usługę Prowadzenie terminarza do 1 zł netto

w przypadku zamówienia pakietu usług Wirtualny sekretariat i Prowadzenie terminarza oraz podpisania umowy na czas określony 12 miesięcy. Promocja przeznaczona dla przedstawicieli branży medycznej.

Promocja dostępna tylko u naszych konsultantów - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

z dn. 17.03.2011

rozwiń...

Nowoczesne usługi telekomunikacyjne

GROWSKI wprowadza do oferty pakiet usług telekomunikacyjnych dla mikro i małych firm: infolinia, numery ulgowe 800/801, telemarketing - oferta, która dotychczas ze względu na cenę, nie była dostępna dla tego segmentu przedsiębiorstw.

Z nami nawet najmiejsza działalność będzie mogła posiadać profesjonalne wsparcie telekomunikacyjne:

Infolinia biznesowa sprowadza do minimum koszty prowadzenia profesjonalnej obsługi telefonicznej klientów. Zgodnie z Państwa dyspozycją odbieramy połączenia telefoniczne, przekazujemy informacje o firmie/ofercie, dokonujemy ustaleń.

Numery ulgowe 800 i 801 - dzięki nim niskim kosztem Państwa firma zyskuje dodatkowy prestiż, buduje dobre relacje z klientami i profesjonalny wizerunek firmy stabilnej, poważnej i o dużym zasięgu działania.

Telemarketing jest jedną z najefektywniejszych form bezpośredniego kontaktu z obecnymi oraz potencjalnymi klientami. Przy zachowaniu niskich kosztów daje szerokie spektrum działania oraz indywidualne podejście do rozmówcy.

z dn. 06.07.2010

rozwiń...

GROWSKI wchodzi w telekomunikację

Z wielką przyjemnością informujemy, że właściciel marki GROWSKI uzyskał w dniu 16 czerwca br. wpis do rejestru przedsiębiorstw telekomunikacyjnych. Jest to pierwszy krok do rozszerzenia działalności firmy.

Jako przedsiębiorstwo telekomunikacyjne, GROWSKI może oferować zaawansowane usługi będące zarówno uzupełnieniem bieżącej oferty obsługi sekretarskiej, jak i zupełnie samodzielnym działem w strukturze firmy.

Zapraszamy do śledzenia nowości, jakie w najbliższych miesiącach zostaną wprowadzone do oferty.

z dn. 21.06.2010

rozwiń...

1 2 3 4
 
Stworzone przez: derwi.pl
Copyright 2006 - 2018 © GROWSKI Michał Sobolewski